Speciální akce

EVENT MARKETING

Pořádání firemních dnů, společenských, sportovních a promotion akcí. (zábavné a motivační akce, reklamní a prodejní akce, školení a výuka, městské slavnosti a vánoční trhy, kulturní akce, společenské události, sportovní akce a sportovní exhibice)

Veletrhy, výstavy, prezentace a promotion akce. Pořádání a organizace charitativních projektů pro děti, postižené a sociálně slabé. Pořádání firemních dnů, společenských, sportovních a promotin akcí pro Vás můžeme připravit zcela na klíč. Dnes již patří k etice i firemní filantropie, můžeme pro Vás připravit i různé charitativní projekty.

VELETRHY

Hlavním přínosem veletrhů je navazování osobních kontaktů, možnost okamžitých reakcí na dotazy návštěvníků, předvedení konkrétních výrobků – zákazníci mají možnost vystavené produkty vidět na vlastní oči, ihned si je na místě vyzkoušet a získat veškeré potřebné informace nutné k rozhodnutí. Veletrhy nabízejí jedinečnou příležitost aktivně oslovit desetitisíce návštěvníků na jednom místě.

Zajistíme pro Vás účast na vybraném veletrhu (výstavě) dle Vašich požadavků a finančních možností, a to včetně návrhu originálního (nebo typizovaného) výstavního stánku. Pomůžeme Vám také s doprovodným programem na stánku (např. soutěže pro děti, moderátor zvoucí kolemjdoucí právě do Vašeho stánku).

Díky plánování aktivit můžeme celou prezentaci efektivně přizpůsobit několika akcím, kterých se hodláte následně zúčastnit.

Máme zkušenosti s veletrhy v Brně, Praze, Českých Budějovicích; výstavami v Uherském Hradišti, Kroměříži, Olomouci.

SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE A VĚRNOSTNÍ PROGRAMY.

Přínos:

  • zvýšení prodeje produktů a služeb
  • posílení image výrobku – firmy
  • upozornění na nový produkt
  • získání nových zákazníků
  • posílení věrnosti současných zákazníků
  • vyvolání dojmu nadstandardních služeb
  • okamžitý nárůst prodeje
  • získání adres zákazníků pro efektivní adresnou komunikaci (direct marketing)
  • možnost vyhodnocení účinnosti

Navrhneme princip v návaznosti na produkt a cílovou skupinu zákazníků.

Zajistíme výherní ceny. Zpracujeme časový harmonogram soutěže. Navrhneme a realizujeme reklamní kampaň na podporu soutěže nebo věrnostního programu.

Zabezpečíme legislativní a právní rámec. Realizujeme spotřebitelské soutěže nebo věrnostní programy. Vyhodnotíme soutěž a vytvoříme statistický přehled.


copyright © TopLimit 2009
Seo servis